Talya Bitkisel eğitimlerine blokchain teknolojisiyle sertifika verildi

Talya Bitkisel çalışanlara Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından 31 Mart - 1 Nisan tarihlerinde verilen iki günlük Etkili İletişim ve Beden Dili eğitimi sonrası, katılımcı ekibe sertifikaları blokchain teknolojisi ile verildi.

Bitki bilimi konusunda uzmanlaşan Talya Bitkisel; bugün uçucu yağlar, sabit yağlar, gıda takviyeleri, özel amaçlı yağ karışımları üretiminin yanı sıra, kozmetik, gıda ve ilaç sanayi için önemli hammadde üreticilerinden biri konumundadır. Fitoterapi ve Aromaterapi ürünlerinin daha fazla insana ulaşmasını amaç edinen Talya, eğitim çözümlerinde Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık ile ilerlemeyi tercih eden seçkin şirketler arasındadır.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık, eğitim verdiği katılımcıların adlarına tanımlanmış sertifikalarını özel bir Quorum blockchaini üzerinde güvenle saklanmasını sağlamaktadır. Asimetrik kriptografi ile doğrulanabilen bu dijital sertifikaları tüm katılımcılar özgeçmişlerine, sosyal medya profillerine ekleyebiliyor, dilediği kişi ve kurumla paylaşabilmektedirler.

Alanında her konuda öncü olan Talya Bitkisel, Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık tarafından blokchain teknolojisi kullanılarak sertifikalandırılan ilk özel kuruluş olmuştur.


Hibya Haber Ajansı

Okunma